Nie mogę zajść w ciążę

Przygotowanie do ciąży to ważny etap w życiu każdej kobiety.

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla par planujących powiększenie rodziny – od badań diagnostycznych po konsultacje ze specjalistami. Pomożemy Ci odpowiednio przygotować się do tego wyjątkowego okresu.

Diagnostyka i leczenie niepłodności

Wizyta u ginekologa to kluczowy krok dla par bezskutecznie starających się o dziecko. Specjalista w dziedzinie diagnostyki i leczenia niepłodności pomoże zaplanować indywidualną ścieżkę leczenia, dostosowaną do Państwa potrzeb.

Kiedy należy skonsultować się z ginekologiem?

  • Po 12 miesiącach regularnych, bezskutecznych starań o dziecko (dotyczy par poniżej 35. roku życia)
  • Po 6 miesiącach bezowocnych prób u kobiet powyżej 35. roku życia
  • Niezwłocznie, gdy choć jeden z partnerów przekroczył 40. rok życia

Podczas pierwszej konsultacji lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad dotyczący:

  • Historii zdrowia obojga partnerów
  • Stylu życia
  • Przebiegu cyklu miesiączkowego
  • Dotychczasowych starań o poczęcie

Diagnostyka niepłodności - niezbędne badania:W zależności od wyników wstępnej konsultacji, specjalista może zlecić pogłębioną diagnostykę obejmującą:

  • Badania hormonalne (oznaczenie poziomu FSH, LH, prolaktyny, AMH)
  • Badania obrazowe (USG, ocena drożności jajowodów)
  • Diagnostykę laboratoryjną wraz z oceną potencjalnych infekcji
  • Szczegółową analizę nasienia partnera

Ocena drożności jajowodów metodą HYFOSY

Ultranowoczesna ocena drożności jajowodów metodą HyFoSy (Hysterosalpingo-Foam-Sonography) wykonywana jest ambulatoryjnie, w warunkach gabinetu lekarskiego. Do zabiegu wymagana jest wcześniejsza kwalifikacja lekarska. Badanie drożności jajowodów jest wskazane w każdym przypadku, gdy regularne współżycie bez zabezpieczenia w czasie dni płodnych, przez co najmniej 12 miesięcy, nie doprowadziło do ciąży.

Niedrożność jajowodów – co to oznacza?

Do naturalnego poczęcia niezbędny jest przynajmniej jeden drożny jajowód, aby umożliwić kontakt plemnika z komórką jajową oraz przemieszczanie się zarodka do jamy macicy. Niedrożność jajowodów może być jedną z przyczyn niepłodności. Przyczyny niedrożności są zróżnicowane i mogą obejmować stany zapalne dróg rodnych, np. infekcje chlamydiowe, przebyte operacje chirurgiczne w obrębie jamy brzusznej, powikłania, przebyte poronienia, ciąże pozamaciczne, choroby jajowodów, a także endometriozę.

1. Opis metody

3D/4D HyFoSy to nowoczesna i mało uciążliwa metoda diagnostyki przyczyn niepłodności. Zabieg nie wymaga znieczulenia ogólnego ani silnych leków przeciwbólowych i nie wykorzystuje szkodliwego promieniowania rentgenowskiego. Ocena drożności jajowodów odbywa się pod kontrolą ultrasonografii. Dodatkową korzyścią z HyFoSy jest możliwość oceny budowy i kształtu macicy oraz wykrycia ewentualnych nieprawidłowości, takich jak zrosty, mięśniaki czy polipy, które mogą utrudniać zajście w ciążę.

2. Przebieg badania

Zabieg polega na wprowadzeniu cienkiego, elastycznego cewnika z balonikiem przez szyjkę macicy do jej wnętrza. Następnie, pod kontrolą USG, delikatnie podawany jest jałowy kontrast pianowy ExEm Foam. Kontrast wypełnia jamę macicy i jajowody, co umożliwia ich dokładną ocenę w badaniu ultrasonograficznym.

ExEm Foam to bezpieczny kontrast w formie delikatnej pianki, produkowany przez firmę IQ Medical Ventures BV. Preparat ten jest oparty na składnikach naturalnych i nie wpływa na jakość plemników ani komórek jajowych, dzięki czemu nie ma przeciwwskazań do starań o ciążę w cyklu, w którym wykonano zabieg. Badanie trwa zazwyczaj kilkanaście minut. Używany sprzęt jest w pełni jednorazowy i jałowy. Podczas badania lekarz informuje pacjentkę o kolejnych krokach, a pacjentka może śledzić przebieg badania na monitorze.

W klinice Mama i Ja korzystamy z najnowszej generacji aparatów USG z opcjami 3D/4D, takich jak: Voluson E8 EXPERT, Voluson E10, oraz Samsung HERA W10.

3. Dodatkowe informacje

Istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia infekcji miednicy mniejszej po zabiegu, dlatego przed jego wykonaniem przestrzegane są ścisłe kryteria kwalifikacyjne. W celu minimalizacji ryzyka lekarz może zlecić badania mikrobiologiczne i cytologiczne oraz stosowanie globulek odkażających przed zabiegiem.

U niektórych pacjentek może wystąpić lekkie plamienie przez 1–2 dni po zabiegu oraz przejściowe, niezbyt nasilone skurcze macicy, podobne do łagodnych dolegliwości miesiączkowych.

W naszej placówce Centrum Zdrowia Mama i Ja ocenę drożności jajowodów metodą HyFoSy wykonują: lek. Krzysztof Fabijański i lek. Michalina Odonicz-Czarnecka.

Scratching endometrium

Skaryfikacja (scratching) endometrium – to zabieg kontrolowanego uszkodzenia błony śluzowej wyścielającej jamę macicy. Polega na delikatnym naruszeniu błony śluzowej w celu wywołania lokalnej reakcji zapalnej w jamie macicy. Reakcja ta uruchamia mechanizmy immunologiczne organizmu, prowadząc do wydzielania specyficznych substancji, zwanych „czynnikami wzrostowymi”. Zadrapanie powoduje zwiększenie ukrwienia w miejscu uszkodzenia oraz aktywację procesów regeneracyjnych.

Zabieg ten wykonuje się w celu zwiększenia szansy na implantację zarodka. Podczas skaryfikacji błona śluzowa macicy nie zostaje trwale uszkodzona – lekko zarysowana zostaje jedynie jej zewnętrzna warstwa.

Przebieg zabiegu

Skaryfikacja endometrium przeprowadzana jest w sterylnych warunkach, na sali zabiegowej, w sposób bezpieczny i małoinwazyjny. Nie wymaga ona znieczulenia ani hospitalizacji. Zabieg jest krótki i pacjentka może wrócić do codziennych czynności zaraz po jego wykonaniu.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga skomplikowanego przygotowania ze strony pacjentki. Powinien być przeprowadzony w fazie lutealnej cyklu, czyli w drugiej fazie, zazwyczaj około 20. dnia cyklu.

Monitoring owulacji

Monitorowanie cyklu to obserwacja wzrostu pęcherzyków jajnikowych i uwalniania komórek jajowych gotowych do zapłodnienia. Pomaga w wyznaczaniu dni płodnych oraz ocenie przebiegu cyklu miesięcznego. Badanie to umożliwia precyzyjne ustalenie dni płodnych, co znacznie zwiększa szanse na poczęcie.

Jak wygląda monitoring owulacji?

Monitoring owulacji polega na serii badań ultrasonograficznych (USG) wykonywanych w różnych dniach cyklu miesiączkowego kobiety. Pierwsze badanie monitorujące cykl powinno odbyć się między 5. a 8. dniem cyklu, licząc od pierwszego dnia miesiączki.

Za pomocą USG lekarz ocenia:

  • Wzrost pęcherzyka Graafa – W trakcie cyklu miesiączkowego pęcherzyk jajnikowy, w którym dojrzewa komórka jajowa, stopniowo zwiększa swoją wielkość. Regularne badania USG pozwalają śledzić jego rozwój.
  • Moment pęknięcia pęcherzyka (owulacja) – Kiedy pęcherzyk osiąga odpowiednią wielkość, dochodzi do jego pęknięcia i uwolnienia komórki jajowej. To moment największej płodności, który można precyzyjnie określić dzięki badaniom.
  • Grubość endometrium – Podczas monitoringu owulacji lekarz ocenia również grubość błony śluzowej macicy (endometrium). Prawidłowa grubość endometrium jest kluczowa dla prawidłowego zagnieżdżenia zarodka.

Badanie wykonuje się przez kilka cykli, aby wykluczyć ewentualne zaburzenia owulacji. Jeśli zostanie stwierdzona nieprawidłowość, lekarz może zlecić odpowiednią hormonoterapię, która przywraca właściwą aktywność hormonów płciowych i wspomaga owulację, co zwiększa szanse na poczęcie dziecka.

Endokrynologia w leczeniu niepłodności

Jeśli kobieta od dłuższego czasu stara się o dziecko i nie zachodzi w ciążę, lekarz endokrynolog może zlecić badania mające na celu ustalenie poziomu hormonów we krwi.

Wykonanie profilu hormonalnego pomaga zidentyfikować ewentualne zaburzenia w funkcjonowaniu układu hormonalnego oraz określić stężenie poszczególnych hormonów.

Badanie hormonów kobiecych jest zalecane w przypadku trudności z zajściem w ciążę, nieregularnych cykli miesiączkowych, krwawień z dróg rodnych oraz w okresie okołomenopauzalnym.

Do takich badań należą testy poziomu hormonów FSH i LH, które umożliwiają ocenę wydolności jajników. Badania te wykonuje się na początku cyklu miesiączkowego, zwykle między 3. a 5. dniem. W tym samym okresie można także zanalizować poziom estradiolu. W niektórych przypadkach badanie estradiolu wykonuje się później, między 12. a 14. dniem cyklu.

Poziom progesteronu w organizmie badany jest około 21. dnia cyklu owulacyjnego. Wynik pozwala ocenić, czy u kobiety występuje owulacja.

Wykonanie pełnego zestawu badań hormonalnych umożliwia wykrycie ewentualnych zaburzeń hormonalnych. Analiza wyników przez specjalistę endokrynologa pozwala na wdrożenie odpowiednio dobranej terapii.

Diagnostyka endometriozy - test EndoRNA

Endometrioza to przewlekła choroba, w której tkanka normalnie wyściełająca macicę (endometrium) rozwija się poza nią, np. w jajnikach, jajowodach, pochwie, mięśniu macicy, otrzewnej i innych miejscach. Tkanka ta pozostaje aktywna hormonalnie, reagując na zmiany cyklu menstruacyjnego, co prowadzi do przewlekłych stanów zapalnych. Objawy endometriozy są często niespecyficzne i różnorodne, co utrudnia jej diagnozowanie. Choroba dotyczy głównie kobiet w wieku rozrodczym, choć może także wystąpić w okresie menopauzy.

Najczęstsze objawy endometriozy:

  • Bolesne miesiączki: Silny ból w podbrzuszu i miednicy przed lub w trakcie menstruacji, utrudniający codzienne funkcjonowanie.
  • Ból podczas współżycia: Dyskomfort lub ból przy głębokiej penetracji.
  • Przewlekły ból miednicy: Utrzymujący się codziennie, niezależny od cyklu menstruacyjnego.
  • Ból przy oddawaniu moczu lub wypróżnianiu: Zwłaszcza podczas miesiączki, jeśli tkanka endometrium umiejscowi się na pęcherzu lub jelitach.
  • Trudności z zajściem w ciążę: Endometrioza może prowadzić do zrostów i zaburzeń w narządach rozrodczych, co obniża płodność.
  • Nieregularne krwawienia: Obfite miesiączki lub plamienia między miesiączkami.

Diagnostyka endometriozy to złożony proces, obejmujący dokładny wywiad, badanie ginekologiczne, ultrasonografię i inne badania. Ze względu na trudną wykrywalność zmian, nowoczesne technologie, takie jak test EndoRNA qRT-PCR, mogą znacznie przyspieszyć diagnozę.

Czym jest test EndoRNA? Jest to innowacyjna metoda opracowana przez polskich naukowców, która pozwala potwierdzić lub wykluczyć endometriozę. Test polega na pobraniu próbki endometrium metodą aspiracyjnej biopsji (za pomocą cewnika o średnicy ok. 3 mm) i analizie obecności mRNA – genu związanego z rozwojem choroby. Materiał pobiera się w fazie wydzielniczej cyklu menstruacyjnego, a następnie przesyła do laboratorium. Wynik testu jest dostępny w ciągu 7-14 dni.

Test można wykonać zarówno u pacjentek z podejrzeniem endometriozy, jak i tych, które chcą wykluczyć istnienie patologii.

Otrzymał on liczne nagrody, w tym:

  • V Konkurs Start-Up podczas VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych,
  • EEC Startup Challenge 2023,
  • Polski Produkt Przyszłości.

W Centrum Zdrowia Mama i Ja test EndoRNA dostępny jest w cenie 2000 zł. 

Aby wykonać test, należy podać informację o chęci jego wykonania podczas rejestracji.

Badania CD 138, CD 56

Badania immunohistochemiczne antygenów CD138 oraz CD56 mają na celu wykrycie zaburzeń immunologicznych w endometrium, które mogą być przyczyną niepłodności. Pozwalają ocenić stan układu odpornościowego w macicy, co jest kluczowe dla prawidłowego przebiegu ciąży. Badanie polega na pobraniu fragmentu tkanki endometrium – biopsji.

Antygen CD138 – marker plazmocytów
Badanie CD138 umożliwia wykrycie plazmocytów w błonie śluzowej macicy (endometrium). Plazmocyty to komórki układu odpornościowego odpowiedzialne za produkcję przeciwciał. Ich obecność w endometrium może wskazywać na przewlekłe zapalenie błony śluzowej macicy, które często jest bezobjawowe, ale bywa przyczyną niepłodności. Badania pokazują, że przewlekłe zapalenie endometrium występuje u około 28% niepłodnych pacjentek. Wczesne wykrycie i leczenie, zazwyczaj antybiotykoterapią, może znacząco zwiększyć szanse na ciążę.

Antygen CD56 – marker komórek NK
Badanie to ocenia ilość komórek NK (Natural Killer) w macicy. Komórki te odgrywają ważną rolę w procesie implantacji zarodka, jednak ich nadmierna liczba lub aktywność może prowadzić do odrzucenia zarodka i poronień. Zbyt wysoki poziom komórek NK bywa przyczyną nawykowych poronień. Wynik badania pozwala lekarzowi dostosować leczenie, np. wprowadzić leki immunosupresyjne, które pomagają regulować odpowiedź immunologiczną.

W Centrum Zdrowia Mama i Ja wykonujemy oba te badania, co umożliwia zidentyfikowanie ukrytych przyczyn niepłodności oraz optymalne dostosowanie leczenia, zwiększając szanse na skuteczną terapię i donoszenie ciąży.

Kadra medyczna

dr hab. n. med. Tomasz Fuchs

Specjalista ginekologii i położnictwa

Świetny specjalista od trudnych przypadków. Posiada ogromną wiedzę, która przekłada się na poczucie spokoju pacjentek.

dr n. med. Joanna Budny-Wińska

Specjalista ginekologii i położnictwa

Pełna zaangażowania i troski o pacjentki. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i przedstawia plan leczenia.

lek. Krzysztof Fabijański

Specjalista ginekologii i położnictwa

Konkretny i rzeczowy specjalista, który patrzy na problem całościowo. Jego wiedza i zaangażowanie przekłada się na skuteczność leczenia.

lek. Sabina Gejdel-Kołtuniewicz

Specjalista ginekologii i położnictwa

Empatyczna i szczegółowa, chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Krok po kroku tłumaczy przebieg wizyty, aby pacjentki czuły się bezpiecznie.

lek. Michalina Odonicz-Czarnecka

Specjalista ginekologii i położnictwa

Podczas wizyty buduje niezwykle miłą i komfortową dla pacjentek atmosferę. Każde badanie przeprowadza skrupulatnie i delikatnie.

lek. Ewa Pyszkowska-Moczulewska

Specjalista ginekologii i położnictwa

Profesjonalna, życzliwa i ciesząca się dużym zaufaniem pacjentek. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania oraz szczegółowo przedstawia etapy leczenia.

dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz

Specjalista ginekologii i położnictwa / Specjalista perinatologii

Charakteryzuje ją ogromna wnikliwość i empatia. Obejmuje swoje pacjentki i jej nienarodzone dzieci troskliwą opieką.

lek. Nadim Sleiman

Specjalista ginekologii i położnictwa

Udziela wyczerpujących odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Pacjentki doceniają jego spokój, wiedzę i zaangażowanie.

dr n. med. Anna Tarczyńska-Podraza

Specjalista ginekologii i położnictwa

Rzetelna, dokładna i empatyczna. Szczegółowo wyjaśnia poszczególne kroki wizyty, aby pacjentki mogły czuć się komfortowo i bezpiecznie.

dr n. med. Joanna Tlolka

Specjalista ginekologii i położnictwa

Jest empatyczna i profesjonalna. Każde badanie przeprowadza niezwykle dokładnie, tłumacząc jego przebieg pacjentce na bieżąco.

dr hab. n. med. Małgorzata Winiarska

Specjalista ginekologii i położnictwa

Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, który za podstawę swojej pracy uznaje szacunek wobec pacjenta.

lek. Agnieszka Zaleska-Gajek

Specjalista ginekologii i położnictwa

Empatyczna i dociekliwa, podchodzi do problemu holistycznie. Dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia podczas wizyt.

Cennik usług

Konsultacje - Diagnostyka i Leczenie
Zabiegi
Testy i badania diagnostyczne

__________________________________________________________

USG ROZSZERZONE 1,2,3 TRYMESTR

__________________________________________________________

Fizjoterapia kobiet w ciąży

180

__________________________________________________________

Diagnostyka trudności z donoszeniem ciąży - wizyta pierwszorazowa

500

__________________________________________________________

Wizyta położnicza wraz z USG położniczym w zakresie podstawowym dla pacjentki będącej w ciąży

Dotyczy: dr hab. n. med. Tomasz Fuchs, dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz, lek. Krzysztof Fabijański

400

__________________________________________________________

Test EndoRNA qRT-PCR - diagnostyka endometriozy

2000

__________________________________________________________

Cytologia standardowa pobierana w czasie prywatnej wizyty położniczej

60

__________________________________________________________

Zdjęcie szwów rozległych (po porodzie, po cesarskim cięciu, po zabiegu operacyjnym)

150

__________________________________________________________

Ocena jamy macicy i drożności jajowodów metodą HyFoSy

1600

__________________________________________________________

Badanie prenatalne USG rozszerzone I, II, III trymestr

Dotyczy: dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz, lek.Krzysztof Fabijański

500

__________________________________________________________

Fizjoterapia okołoporodowa

180

__________________________________________________________

Diagnostyka trudności z donoszeniem ciąży - kolejna wizyta

350

__________________________________________________________

Badanie CD 138

103

__________________________________________________________

Cytologia jednowarstwowa (LBC) o podwyższonej czułości pobierana w czasie wizyty położniczej

110

__________________________________________________________

Zdjęcie szwów małych - Położna

80

__________________________________________________________

Endometrial scratching

1600

__________________________________________________________

USG rozszerzone I,II, III trymestru wraz z wizytą położniczą

Dotyczy: dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz, lek.Krzysztof Fabijański

600

__________________________________________________________

Badanie KTG - dopłata do ciąży mnogiej

40

__________________________________________________________

Przygotowanie do porodu

180

__________________________________________________________

Diagnostyka ograniczonej płodności - pierwsza wizyta

500

__________________________________________________________

Badanie CD 56 - wykonywane w przypadku zaburzeń układu odpornościowego i zaburzeń płodności

152

__________________________________________________________

Iniekcja domięśniowa - Położna

35

__________________________________________________________

Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu miejscowym z badaniem histopatologicznym (cena zawiera ocenę jamy macicy oraz koszt badania histopatologicznego do dwóch wycinków)

Powyżej dwóch wycinków, każdy kolejny – 100 zł. Dodatkowo płatne są barwienia CD 138 oraz CD 56 pobierane w przypadku diagnostyki niepłodności.

od 1500

__________________________________________________________

Dopłata do USG rozszerzonego I,II, III trymestru dla pacjentek nieprowadzących ciąży w "Mama i Ja"

100

__________________________________________________________

Pasy do KTG dla Pacjentki

40

__________________________________________________________

Terapia blizny po cesarskim cięciu - Położnictwo

180

__________________________________________________________

Diagnostyka ograniczonej płodności - kolejna wizyta

350

__________________________________________________________

Konsultacja położnicza ciąży mnogiej - dopłata do wizyty położniczej

100

__________________________________________________________

Cytologia LBC + Chlamydia trachomatis met. PCR pobierana w czasie wizyty położniczej

230

__________________________________________________________

Iniekcja dożylna - Położna

50

__________________________________________________________

Dopłata do USG rozszerzonego I,II, III trymestru ciąży mnogiej

100

__________________________________________________________

PAKIET - Mobilizacja blizny po cesarskim cięciu: 8 spotkań terapii manualnej połączonej z tapingiem

Czas trwania wizyty - 30 minut

800

__________________________________________________________

Pierwszy monitoring owulacji w cyklu

280

__________________________________________________________

Kompleksowa konsultacja medyczna poporodowa

Wizyta obejmuje USG ginekologiczne, ręczne badanie piersi, ewentualną poradę antykoncepcyjną

280

__________________________________________________________

Iniekcja podskórna - Położna

35

__________________________________________________________

Terapia rozejścia mięśni prostych brzucha

180

__________________________________________________________

Monitorowanie owulacji - kolejna wizyta w cyklu

160

__________________________________________________________

Wymaz bakteriologiczny z kanału szyjki macicy lub pochwy pobierany w czasie wizyty położniczej

60

__________________________________________________________

Immunoglobulina (cena zawiera podanie i preparat)

400

__________________________________________________________

USG położnicze II i III trymestru z badaniem 3D/4D

400

__________________________________________________________

Pamiątkowe zdjęcie z badania USG 3D/4D dopłata do wizyty

50

__________________________________________________________

E-recepta - DiG

50

__________________________________________________________

Terapia manualna / przeciwbólowa

180

__________________________________________________________

USG piersi

240

__________________________________________________________

Wymaz GBS pobierany w czasie wizyty położniczej

80

__________________________________________________________

USG położnicze z użyciem Color/Power Doppler - jako badanie dodatkowe w trakcie wizyty

260

__________________________________________________________

Kinesiotaping dla kobiet w ciąży

90

__________________________________________________________

E-recepta - Konsultacje położnicze

50

__________________________________________________________

Szczepionka ABRYSVO (preparat przeciwko RSV) - dedykowana dla kobiet w ciąży (27 - 36 t.c.)

1000

__________________________________________________________

USG położnicze z użyciem Color/Power Doppler - jako cel wizyty

120

__________________________________________________________

Szczepionka VaxiGrip Tetra (przeciwko wirusowi grypy) - dla kobiet w ciąży

55

__________________________________________________________

NIEINWAZYJNE TESTY PRENATALNE

__________________________________________________________

Białko PAPP-A i wolna podjednostka HCG (w standardzie FMF)

Badanie wykonywane z krwi

250

__________________________________________________________

Test prenatalny Harmony wersja 1 - obejmuje T21-Zespół Downa, T18-Zespół Edwardsa, T13-Zespół Patau oraz płeć dziecka

(cena zawiera pobranie krwi, analizę)

2100

__________________________________________________________

Test prenatalny Harmony wersja 3 - obejmuje T21-Zespół Downa, T18-Zespół Edwardsa, T13-Zespół Patau, ryzyko aneuploidii chromosomów płci

(np. zespół Turnera, Klinefeltera, Jacobsa, potrójny X) oraz zespół DiGeorge’a (mikrodelecja 22q11.2) + płeć dziecka (cena zawiera pobranie krwi, analizę)

2350

__________________________________________________________

Test Panorama Basic (ciąża pojedyncze)

Wersja obejmuje badania w kierunku: T21 (zespół Downa), T18 (zespół Edwardsa), T13 (zespół Patau), Triploidia, Monosomia X (zespół Turnera), Aneuploidie chromosów płci oraz płeć dziecka (cena zawiera pobranie krwi, analizę)

2100

__________________________________________________________

Test Panorama Twins (bliźnięta)

Bliźnięta jedno- lub dwujajowe, T21 (zespół Downa), T18 (zespół Edwardsa), T13 (zespół Pataua), płeć każdego z bliźniąt/ przy bliźniętach jednojajowych można dodatkowo przeprowadzić badania na Monosomia chromosomu X (zespół Turnera), Trisomie chromosomów płciowych, Zespół delecji 22q11.2 (cena zawiera pobranie krwi, analizę)

2100

__________________________________________________________

Test Panorama Plus (ciąża pojedyncza)

Wersja obejmuje badania w kierunku: T21 (zespół Downa), T18 (zespół Edwardsa), T13 (zespół Patau), Triploidia, Monosomia X (zespół Turnera), Aneuploidie chromosów płci, Zespół delecji 22q11.2 (zespół DiGeorge’a) oraz płeć dziecka (cena zawiera pobranie kwi, analizę)

2350

__________________________________________________________

Test Panorama PRO (ciąża pojedyncza)

Wersja obejmuje badania w kierunku: T21 (zespół Downa), T18 (zespół Edwardsa), T13 (zespół Patau), Triploidia, Monosomia X (zespół Turnera), Aneuploidie chromosów płci, Panel 5 mikrodelecji: zespół delecji 22q11.2 (zespół DiGeorge’a), zespół delecji 1p36, zespół Angelmana, zespół Cri-du-chat, zespół Pradera-Willego oraz płeć dziecka (cena zwiera pobranie krwi, analizę)

2600

__________________________________________________________

Test NIFTY PRO

Wersja obejmuje badania w kierunku: T21-Zespół Downa, T18-Zespół Edwardsa, T13-Zespół Patau, aneuploidie chromosomów płciowych, Zespół Turnera, Zespół Klinefeltera, Trisomia chromosomu X, Zespół Jacobsa, Zespoły delecyjne i duplikacyjne (cena zawiera pobranie krwi, analizę)

2350

__________________________________________________________

SANCO - informacja o RHD płodu

500

__________________________________________________________

Test Prenatalny SANCO

Wersja obejmuje badania w kierunku: T21 (Zespół Downa), T18 (Zespół Edwardsa), T13 (Zespół Patau), Płeć płodu + Aneuploidie X,Y + wszystkie delecje większe od 7 milionów par zasad ( w tym delecja 1p36, zespół Cri-du-chat (5p), duplikacja 12p, delecja 16p11.2-p12.2, zespół Palister-Kilian (izochromosom 12p), duplikacja 16p11.2-p12.2, zespół kociego oka (tetrasomia 22pter-22q11), duplikacja 16p11.2-p12.2, duplikacja 7p22.3-q11.21, delecja 2q35-q36.3, duplikacja 15q11.1-q13.3 (cena zawiera pobranie krwi, analizę)

2350
Formularz kontaktowy
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość. Skontaktujemy się tak szybko jak to tylko możliwe!

Pozdrawiamy Zespół Recepcji Centrum Zdrowia "Mama i Ja"
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. / Prosimy powiadom nas o tym telefonicznie.