Szanowni Państwo,

zostaliśmy dzisiaj zaskoczeni przez Tauron - dostawcę energii elektrycznj ineformacją, że w dniu dzisiejszym nasza placówka przy ul.Rajskiej zostanie pozbawiona energii na cały dzień.

 Nie mogliśmy Państwa o tym fakcie uprzedzić, gdyż my również nie zostaliśmy uprzedzeni. W zwiazku z brakiem energii w Mama i Ja nie działają telefony, komputery, brak Internetu i możliwosci obsługi aparatów USG.
 W tej chwili usilnie staramy się zorganizować energoę zastęoczą poprzez agregat prądotwórczy. Jeśli będzie to możliwe - natychmiast poinformujemy o tym fakcie i zaprosimy na zaplanowane wizyty do centrum.

 

Woow! Z przyjemnością dzielimy się z Państwem informacją, iż doktor Krzysztof Grobelak właśnie zdał egzamin specjalizacyjny z zakresu ginekologii i położnictwa z doskonałym wynikiem 🎊🎉🍾Gratulujemy, cieszymy się i życzymy kolejnych sukcesów 🎂😄

1) Administratorem systemów nagrywania rozmów telefonicznych w placówce Centrum Zdrowia Mama i  Ja jest RAJSKA – USŁUGI MEDYCZNE J.i T. Fuchs sp.j. z siedzibą przy ul. Rajskiej 71, 54-028 Wrocław, tel.: 71 306 76 00.

2) Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych, dane do kontaktu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3) Nagrywanie rozmów telefonicznych stosowane jest w celu podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta. Podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz ochrona interesu osoby, której dane dotyczą.

4) Zapisy z systemów nagrywania rozmów telefonicznych przechowywane będą w zależności od wielkości zapisanych danych – do nadpisania danych, nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia nagrania. W przypadku, w którym nagranie stanowi dowód w postępowaniu prowadzonym na podstawie prawa lub pracodawca powziął wiadomość, iż mogą one stanowić dowód w postępowaniu, termin ten ulega przedłużeniu do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Po upływie tych okresów nagrania zawierające dane osobowe, podlegają zniszczeniu.

5) Pani/Pana dane będą mogły być przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

6) Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.

7) Osobie zarejestrowanej przez system nagrywania rozmów przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8) Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

9) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Informujemy, iż w okresie wakacjno-urlopowym nasza placówka pracuje bez zmian 😎Jednak  modyfikacji uległ grafik pracy lekarzy - dostępność niektórych specjalistów zwiększyła się, po to, aby zastąpić Tych, którzy właśnie wypoczywają 👒💥🌅
i regenerują siły do dalszej pracy.
ZAPRASZAMY, szczegółowe informacje otrzymają Państwo telefonicznie lub w trakcie procesu rejestracji ON-LINE 

Mamy nadzieję, że wszyscy potrzebujący będą mogli uzyskać pełne wsparcie medyczne w naszej palcówce.

1) Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U. UE L 119 z 4 maja 2016 r) informujemy, że Administratorem monitoringu audio-video w placówce Centrum Zdrowia Mama i  Ja jest : RAJSKA – USŁUGI MEDYCZNE J.i T. Fuchs sp.j. z siedzibą przy ul. Rajskiej 71, 54-028 Wrocław, tel.: 71 306 76 00.

2) Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych, dane do kontaktu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3) Dane z monitoringu są gromadzone i przetwarzane w celu ochrony obiektów i mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie placówek Centrum Zdrowia Mama i  Ja we Wrocławiu, w budynku głównym przy ulicy Rajskiej 71 oraz w budynku przy ulicy Barskich 29C . Monitoring audio-video realizowany jest w ramach prawnie uzasadnionego interesu Administratora. 

4) Gromadzone dane są przetwarzane wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Administrator nie udostępnia danych z monitoringu innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

5) Administrator nie zamierza przekazywać danych z monitoringu poza granicę Polski ani do organizacji międzynarodowych. 

6) Dane z monitoringu są przechowywane nie dłużej niż przez okres jednego 3 miesięcy i są automatycznie nadpisywane. Gromadzenie danych za pomocą systemu monitoringu obejmuje w budynku głównym (ul. Rajska 71 we Wrocławiu) drogę wjazdową do przychodni oraz parking znajdujący się na terenie przychodni, wejście do budynku,  rejestrację (monitoring audio-video), korytarz na parterze oraz korytarz na I piętrze. W budynku przy ul. Barskich 29 c we Wrocławiu  monitoring obejmuje drzwi wejściowe, poczekalnię oraz korytarz prowadzący do pomieszczeń socjalnych.

7) Osoba fizyczna może żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również ma prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

8) W związku z przetwarzaniem danych osobowych w formie monitoring przez Administratora przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9) W oparciu o zgromadzone dane osobowe Administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

10) Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

arrow

Mama i Ja - Centrum Zdrowia

ul. Rajska 71, Wrocław

 

 E: rejestracja@centrummamaija.pl

71 306 76 00 (Pn-Pt 9-18)


Rejestracja pediatryczna:

71 306 76 01 (Pn - Pt 8-17)


Rejestracja ginekologiczna:

71 306 76 02 (Pn - Pt 11-20)

 

Rejestracja do dr Tomasza Fuchsa:

71 306 76 06 (Pn - Pt 11-20)


Możliwość dokonywania płatności kartą

 

 

Rejestracja on-line

Przeczytaj regulamin


Jeśli akceptujesz regulamin

Zarejestruj się

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij